OdporúčameZaložiť web alebo e-shop
Archív noviniek

Sem budem postupne presúvať staršie "novinky" z úvodnej stránky, ktoré už nie sú veľmi aktuálne ale je škoda ich len tak vymazať.

*** Najväčšou novinkou je to, že táto stránka vznikla a dúfam, že sa mi v blízkej dobe podarí naplniť ju zmysluplnými textami a peknými obrázkami. Premyslené to mám, len ako to vyjde .....(01/04/08)

*** Ďalšími novinkami je účasť Berry na výstavách. Najbližšie to bude Celoštátna výstava psov v Banskej Bystrici 4. mája 2008 a potom Medzinárodná výstava psov v Nitre 7. - 8. 6. 2008. Začíname preto so zásadnou úpravou srsti, aby bola Berry "in". Bude to jej výstavná premiéra, predpoklady po rodičoch sú výborné, doterajšie výstavné úspechy brata Big Elvisa sú motiváciou aj pre nás.(02/04/08)

*** Berry ma oddnes svoju vlastnú mailovú adresu berry@stahl.sk (pošta zaslaná na túto adresu nám pride aj domov aj do práce). Pokrok nezastavíš ..... prečo by pes nemal mať mailový kontakt :+) (04/04/08)

*** Stránku som postupne zaregistroval na viacerých slovenských a českých vyhľadávačoch, uvidíme, aká bude návštevnosť a odozva (06/04/08)

*** Na stránke pribudli prvé fotky z návštevy u Hoškovcov a z prvých dní u nás doma, niekoľko fotografií z práce. Ďalšie budem postupne pridávať (08/04/08)

*** Pribudli fotky našej prvej erdelky AIDA TERNO - MEGY,  s fotkami CESY DYNAMIK to bude horšie, tie mám len "papierové" takže budem musieť oprášiť skener a svoje vedomosti o skenovaní (08/04/08)

*** Dnes večer nás Berry prekvapila prvým háraním. Ďalší dôkaz o tom, že dospievanie je tu. Všetko prebieha v poriadku, Berry to znaša v pohode (11/04/08)

*** Berry si naplno užíva svoju prvú jar. Zaujímajú ju včely, mravce, čmeliaci, ovoniava kvety. Včera večer na záhrade"ulovila" ježka, napriek opatreniam sa jej na krku objavil kliešť (s ktorým sme rýchlo zakrútili). Vzhľadom na háranie sme museli obmedziť pobyt vonku na záhrade a mám pocit, že Berry ten pohyb chýba, musíme to nahradiť dlhšími prechádzkami. (14/04/08)

*** Pribudlo dalších cca 40 fotografií Berry z leta a jesene minulého roku. Postupne budem pridávať ďalšie. Pokračujú naše výstavné prípravy. Berry je stále pod prísnym dohľadom (kvôli háraniu), už asi pochopila čo je vo veci, a tak, keď ju pustím von, tak si ľahne dostredu terasy aby sme odvšadiaľ na ňu videli. (22/04/08)

*** V sobotu 26/04 sa u nás konala tradičná "Jurajovská" oslava (Jurajov je u nás veru dosť). Berry si to riadne užila, mala svoju návštevu - bišonku Nelly, s ktorou sa hrali až do sebazničenia. Koniec apríla je u nás tradičným začiatkom záhradnej sezóny grilovania, záhradných večerí, stretnutí. Aj vďaka počasiu sa to celé opäť podarilo. Berry ukončuje svoje háranie, v nedeľu vyrážame na výstavu do B. Bystrice (28/04/08) 

*** Práve sme sa vrátili z našej prvej výstavy v Banskej Bystrici. Výstava splnila naše očakávania, stretli sme veľa príjemných ľudí, všeličomu novému sme sa priučili. Stretli sme i brata Elvisa. Celkový výsledok výborná 3 (s veľmi dobrým výstavným posudkom) v triede mladých  je myslím dobrým štartom vo výstavnej kariére našej Berry. Podrobné info pripravujem do samostatnej sekcie. (04/05/08).

*** Berry oslavuje svoje prvé narodeniny, gratulácie a vecné dary prijíma od rána až do neskorých večerných hodín (17/06/08)

Vytvorené službou WebLahko.sk  |  Nahlásiť protiprávny obsah!  |   Mapa stránok